Zapojte se do grantové soutěže zaměřené na podporu inovací a kvality studia

Foto: canva.com
Neděle 9. červen 2024, 10:00 – Text: Oddělení komunikace PdF UP

Pokud vyučujete na Pedagogické fakultě UP a máte chuť vylepšit svou výuku, můžete využít podporu formou malých inovačních grantů! Jejich cílem je napomoci smysluplným inovacím na úrovni konkrétních disciplín a kurzů.

Můžete inovovat obsah disciplíny a využité metody výuky, můžete připravit studijní materiály nebo metodiky. Podpoříme vás také ve vaší snaze dále se vzdělávat. Těšíme se na vaše nápady!

Typově se jedná o tzv. malé inovační granty, které mohou být podány v návaznosti na výsledky evaluace výuky, vlastní reflexe pedagoga a potřeb pracoviště v souvislosti s připravovanými akreditacemi nebo na základě inspirace ze zahraničí. Jedná se rovněž o nástroj podpory začínajících akademických pracovníků a pracovnic fakulty.

Bližší informace včetně podmínek a pravidel naleznete v přiloženém dokumentu, případně na webu Centra inovací ve vzdělávání.