Děkanka PdF UP ocení autory studentských prací

Středa 8. prosinec 2021, 17:12 – Text: Lucie Šrammová

V letošním roce je opět možné podávat návrhy na udělení Ceny děkanka PdF UP za studentskou vědeckou, odbornou či uměleckou práci. Návrhy mohou podávat studenti/absolventi či jednotliví akademičtí pracovníci. Nominovat se mohou studenti/absolventi všech učitelských i neučitelských studijních programů (studijní programy pedagogické, speciálně pedagogické, umělecká činnost a tvorba).

Písemný návrh musí obsahovat:

• jméno a příjmení studenta nebo absolventa, rodné číslo, bydliště,
  • studijní program s uvedením studijního oboru, který student studuje nebo který absolvent řádně ukončil,
  • stručný životopis studenta nebo absolventa,
  • seznam publikovaných vědeckých prací a doklady o výsledcích vědecké, výzkumné, vývojové, umělecké nebo další tvůrčí činnosti,
  • zdůvodnění návrhu na udělení Ceny děkanky PdF UP.

Je možné přihlásit již obhájené bakalářské a magisterské práce, které byly obhájené v letošním roce. Práce, které byly nominované v letech minulých, není možné přijmout.

Současně se návrh podává ve dvou vyhotoveních (1x v papírové podobě, 1x v elektronické podobě)
a předává se na Referát pro vědu a výzkum (k rukám Lucii Šrammové, 1. patro, dv. č. 2.83a).

Návrhy je nutné podávat do 11. 1. 2022. Výsledky budou zveřejněny na začátku února 2022.

Ocenění autoři obdrží diplom a finanční odměnu.