Pozvánka na Noc vzdělávání 2022 Olomouc

Středa 13. duben 2022, 6:00

Zveme vás na letošní Noc vzdělávání, která proběhne ve středu 13. dubna 2022 v prostoru Uměleckého centra Univerzity Palackého v Olomouci (Konvikt) od 16:30 hodin.

Dva roky jsme spolu komunikovali pouze on-line a on-line proběhla i loňská Noc vzdělávání. Letos se dveře čtyř fakult zase otevřou a my se tak potkáme na 5. ročníku této vzdělávací akce.

Letošní Noc vzdělávání odstartuje ve středu 13. dubna v 5 hodin odpoledne a proběhne nejen u nás, ale také v Brně, Českých Budějovicích a Praze.

Přijďte a potkáte další budoucí i začínající učitele. Inspirujte se od zajímavých lidí a poznejte, jakým směrem se moderní školství ubírá. Doplňte své pedagogické dovednosti na našem programu a pojďte zjistit, co se v Noci děje na fakultě!

Podrobnější informace naleznete na facebookové události akce (medailonky hostů a anotace jednotlivých programů) a níže naleznete program Noci vzdělávání.

atrium

16:30 oficiální zahájení

seminární pracovna

17:00 – 19:00 Wanda na vlastní kůži, přihláška na workshop zde.

19:00 – 21:00 Uč jako improvizátor, přihláška na workshop zde.

lectorium

17:00 – 18:30 Co až mě udělají ředitelem?
18:30 – 19:30 Critical thinking
19:30 – 21:00 Začínající učitel - diskuze

atelier kresby

17:30 – 19:00 Komunikace především s chlapci, přihláška na workshop zde.

19:00 – 20:00 Emoce za katedrou
20:00 – 21:00 Formy kreativní reflexe