Pozvánka na online konferenci Kompetence leadera úspěšné školy

Grafika: CCV
Úterý 9. březen 2021, 14:04 – Text: Alena Opletalová

Vážené a milé kolegyně, vážení a milí kolegové,

srdečně Vás zveme na online konferenci zaměřenou na výstupy projektu "Kompetence leadera úspěšné školy (KLÚŠ)", Reg. č. CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_032/0008145. Cílem projektu bylo vytvořit a ověřit vzdělávací modulové programy, vzdělávací materiály a odborné metodické materiály, které budou sloužit ke zvyšování kompetencí vedoucích pedagogických pracovníků mateřských škol, malotřídních škol, základních škol, středních škol, domovů mládeže a zařízení pro výkon ústavní a ochranné výchovy a pracovníků institucí poskytující zájmové vzdělávání v pedagogickém vedení.

Online konference se bude konat 24.3.2021 od 9:00 do 15:00. Během konference vystoupí zajímaví hosté, mezi něž patří hodnotitelé projektu Doc. PhDr. Otto Obst, CSc. a PhDr. Václav Trojan, Ph.D. a dále lektoři PhDr. Alena Sehnalová, Mgr. Blažena Mačáková, PhDr. Veronika Laufková, Ph.D. a Mgr. Miluše Vondráková.  Všechny příspěvky hlavních mluvčích reflektují aktuální společenská a pedagogická témata, a po každém z nich bude prostor na diskusi. Zaregistrovaní účastníci obdrží certifikát o účasti, který je možné využít jako průkaz o absolvování kurzu DVPP, a publikaci o vzdělávacích modulových programech s výstupy projektu. Přihlašování na konferenci je možné zde do 20.3.2021. Účast na konferenci je pro všechny zaregistrované zdarma.

Více informací naleznete na www.ccv.upol.cz a www.klus.upol.cz.

Těšíme se na Vaši účast.

hlavní řešitelka projektu Ing. Alena Opletalová, Ph.D.,vedoucí centra celoživotního vzdělávání