Náhradní online setkání pro prváky: Získejte všechny důležité informace!

Foto: Lukáš Blokša
Středa 18. září 2024, 11:00 – Text: Oddělení pro vnější vztahy a inovace PdF UP

V pondělí 16. září proběhlo ve velké aule fakulty informační setkání pro studenty a studentky prvních ročníků. Pro ty, kteří se nemohli zúčastnit, fakulta připravila náhradní online setkání, které se uskuteční v pondělí 23. září od 16:00 hodin.

Všichni prváci obdrželi odkaz na online setkání e-mailem. Pokud vám odkaz nedorazil, můžete si o něj napsat správcům na našich sociálních sítích.

Na online setkání budou studentům představeny důležité informace týkající se organizace studia, možností praxe, a také studentského života na fakultě. Účastníci budou mít příležitost položit své dotazy a získat praktické rady, jak úspěšně zvládnout první semestr a orientovat se ve všech aspektech studia.