Zefektivněte své studium! Pořádáme oblíbené workshopy s Honzou Kohutem

Archiv Honzy Kohuta
Úterý 17. září 2024, 10:00 – Text: Oddělení pro vnější vztahy a inovace PdF UP

Jak se lépe učit? Jak bojovat se stresem a prokrastinací? Jak při učení využít AI? Noví studenti a studentky naší fakulty mají opět možnost se hlásit na oblíbené workshopy influencera Honzy Kohuta, které pomáhají usnadnit studium na vysoké škole. Stačí se jen registrovat!

Jan Kohut natáčí videa, píše články a věnuje se přednášení o efektivním učení. Jak s oblibou říká, opravdu každý se může učit rychle a efektivně. Stačí jen vědět, jak na to. Nejsme totiž limitováni jen naším nadáním nebo IQ, ale mnohdy spíše technikami a metodami, jež při učení používáme. Učení je zkrátka dovednost, kterou si může každý osvojit – a která je nezbytná pro úspěšné studium na výšce.

Přihlaste se na naše workshopy a naučte se, jak se správně učit! Workshopy jsou studenty a studentky PdF UP zdarma, je ale třeba se předem registrovat. Workshopy se uskuteční v září a říjnu a je možné absolvovat všechny, nebo si vybrat jen některý. Pokud budou volná místa, kurzy mohou využít také studenti ostatních fakult UP.

Kompletní nabídku workshopů s odkazy na registraci naleznete na portále U21. Využijte této skvělé nabídky!