Změny provozu menz a bister v servisnímu týdnu CVT (12.–16. 8.)

Středa 24. červenec 2024, 14:54

Kvůli významným výpadkům univerzitních systémů v rámci servisního týdne Centra výpočetní techniky (CVT) UP musí také menzy a FreshUPy v některých dnech omezit svůj provoz. Nebude funkční systém objednávek ani pokladny.

Provoz stravovacích zařízení bude omezen dle rozpisu průběhu servisního týdne:

Termín Uzavřené provozovny
pondělí 12. 8. 2024 uzavřeny všechny menzy a bistra SKM UP
úterý 13. 8. 2024 uzavřena menza na lékařské fakultě
středa 14. 8. 2024 uzavřena menza na Křížkovského 8
čtvrtek 15. 8. 2024 uzavřena menza v HoliciFreshUPy na pedagogické a přírodovědecké fakultě, a to na Envelopě i v Holici
pátek 16. 8. 2024 uzavřen FreshUP na filozofické fakultě (Křížkovského 10)

Uzavření menz připomene také objednávkový systém WebKredit, resp. aplikace MobilKredit, kde si na den, kdy budou provozovny uzavřeny, nepůjde objednat jídlo. Další podrobnosti k průběhu servisního týdne naleznete zde. Vše ostatní je v provozu dle letní provozní doby.