Pozvánka na Roadshow MŠMT 4. dubna 2022

Neděle 3. duben 2022, 10:16

Ředitel Odboru řízení regionálního školství Jan Mušuta a zástupce ředitele Odboru řízení regionálního školství Jakub Drbohlav vás jménem Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR zvou na Roadshow MŠMT, která proběhne dne 4. dubna 2022 od 13:00 ve Velké aule PdF UP.

Cílem tohoto setkání je přiblížit záměry reformy pregraduální přípravy pedagogů, kterou na konci září tohoto roku svým podpisem stvrdil ministr školství spolu s děkany a děkankami fakult vzdělávajících učitele. Reforma bude v rámci devadesátiminutového programu představena nejen v obecné rovině, pozornost bude věnována nejen jejím cílům, ale také tomu, jak se reforma konkrétně promítne do práce se studenty.

Celé setkání bude také streamováno, zhlédnout ho můžete pod tímto odkazem. Níže také naleznete oficiální pozvánku, v níž naleznete podrobnější informace.